فروشگاه آنلاین بازی در خانه

ساعت کار فروشگاه : 9 صبح الی 10 شب

شنبه تا جمعه بدن تعطیلی

قوانین فروشگاه آنلاین بازی در خانه به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی می باشد .

 •  
 • استفاده از سایت فروشگاه آنلاین بازی در خانه  به منزله اطلاع و موافقت شما از شرایط فوق می باشد.
 • به منظور امکان خرید آسان و سریع قیمتهای درج شده در سایت بروز می باشد اما ممکن است کالایی موجود نباشد لذا جهت اطمینان از موجودی کالا می توانید با فروشگاه تماس بگیرید. در صورتی که در بخش قیمت کالا نوشته شده باشد ( موجود نیست ) این بدان معناست که این کالا به احتمال زیاد از تولید خارج شده و دیگر موجود نخواهد بود.
 • با توجه به اینکه در هنگام خرید نیاز به پر کردن فرم ثبت نام الزامی می باشد لذا حفظ و نگهداری اطلاعات شما توسط فروشگاه آنلاین بازی در خانه تضمین می گردد .
 • پس از سفارش کالا از طریق سایت به منظور هماهنگی و تایید تلفنی با شما تماس گرفته خواهد شد و امکان لغو سفارش تا آن زمان امکان پذیر می باشد ، لذا پس از تایید تلفنی ، هزینه لغو ارسال کالا به عهده خریدار خواهد بود.
 • فقط کالاهایی دارای ضمانت نامه می باشند که در قسمت مشخصات کالا وجود ضمانت نامه قید شده باشد.
 • هزینه حمل محاسبه شده در هنگام خرید فقط تا درب منزل بوده و به منظور استفاده از خدمات ویژه می بایست هماهنگی های لازم صورت گیرد.
 • هزینه حمل به سایر نقاط کشور به مشتری اطلاع رسانی می شود و مشتری باید هزینه ارسال را جداگانه پرداخت کند.
 • دریافت یا امضای فاکتور فروش به منزله تحویل کالای سالم و مطابق با موارد توافق شده می باشد.
 • با توجه به فروش محصولات الکترونیکی در سایت کنترل عملکرد و مشخصات بلافاصله پس از تحویل مورد پذیرش است و هرگونه ایراد بعدی تنها از طریق خدمات ضمانت کالا قابل پیگیری می باشد.
 • پرداخت مبلغ سفارش توسط مشتری می تواند از طریق درگاه الکترونیکی همزمان بعد خرید  یا دستگاه سیار ویا به صورت نقدی بعد از خرید باشد که مشتری باید هنگام تماس فروشنده سایت را در جریان گزارد.
 • پرداخت مبلغ سفارش در محل فقط بصورت وجه نقد (پول و یا چک پول ) قابل قبول است و از دریافت هرگونه وجه ضمانت (چک)معذوریم .
 • دقت در خرید کالا و توجه به مشخصاتی از قبیل نوع ، جنس ، رنگ و غیره به عهده خریدار می باشد ، لذا قبل از تایید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید. و همچنین قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده و در صورت بروز مشکل با تلفن های زیر تماس حاصل نمایید.
 • سعادتی مدیر و مشاوره سایت : 8647883 – 0919

سوالات متداول

لطفا سؤالات متداول ما را قبل از ارسال پیام به ما بخوانید.

هزینه تحویل سفارشات از فروشگاه آنلاین چقدر است؟

سفارشات در سایت ثبت پس از بررسی توسط کارشناسان تایید و با شما تماس گرفته میشود

کدام روش پرداخت در فروشگاه آنلاین پذیرفته می شود؟

هزینه محصول به اضافه هزینه ارسال محاسبه شده به اطلاع مشتری میرسانیم و پس از کارت به کارت کردن به صورت آنلاین سفارش ثبت و برای ارسال آماده میگردد

چه مدت تحویل داده خواهد شد؟

ارسال ها توسط پست و تیپاکس برای مشتری های ساکن شهرستان به مدت سه روز تحویل میگردد و پیک و اسنپ باکس برای مشتری های ساکن تهران همان روز واریز مبلغ ارسال میگردد

خرید در فروشگاه آنلاین چقدر امن است؟ آیا اطلاعات من محافظت می شود؟

امروزه اطمینان به خرید آنلاین کاردشواری است ولی از آنجاییه که سایت ما دارای نماد اعتماد الکترونیک میباشد و مشخصات صاحب فروشگاه درآن درج شده و درصورت هرکوتاهی در ارسال محصول میتوان درنماد شکایت یا انتقادکرد پس به راحتی میتوان اعتماد کردو محصول موردنظر راخریداری کرد

بعد از سفارش دقیقا چه اتفاقی می افتد؟

بعداز ثبت سفارش توسط مشتری اسمسل سفارش برای کارشناسان ما دریافت و پس از بررسی سفارش با مشتری تماس حاصل مینمایند و بعد از تایید مشتری سفارش ثبت و برای مشتری ارسال میگردد

آیا برای سفارش خود فاکتور دریافت می کنم؟

بله بعد از ثبت نهایی سفارش فاکتور محصولات مشتری ایجاد شده و به صورت آنلاین برای وی ارسال میگردد

برای ما ایمیل بفرستید

انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق ایمیل برای ما بفرستید

 

× -- تماس از طریق واتس اپ --